За два роки у Польщі статус біженця отримали менше сотні українців

За два роки у Польщі статус біженця отримали менше сотні українців

Україна

За останні два роки в Польщі лише 88 українців отримали статус біженця, а 239 громадян України — статус особи, яка потребує додаткового захисту. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Протягом 10 місяців 2017 року компетентними органами Польщі було надано статус біженця 56 громадянам України (у 2016 році — 32) і ухвалено 175 рішень про надання українцям статусу особи, яка потребує додаткового захисту (у 2016 році було 64 таких рішення)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, згідно із офіційною інформацією Управління з питань іноземців у Польщі, протягом січня-жовтня 2017 року до управління звернулися 625 громадян України з проханням надати їм міжнародний захист. У 2016 році таких звернень було 1306, що вказує на скорочення цієї категорії осіб майже вдвічі.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!