Вдова Маккейна буде спостерігачем на президентських виборах в Україні

Вдова Маккейна буде спостерігачем на президентських виборах в Україні

Україна

До Києва прибула вдова американського сенатора Джона Маккейна Сінді Маккейн, яка у складі місії Міжнародного республіканського інституту буде спостерігачем на президентських виборах. Про це повідомляє УНІАН.

«Я не знаю кращого способу вшанувати пам’ять свого чоловіка, ніж демонструвати постійну підтримку свободи в країні, якою він так глибоко переймався», – написала Маккейн.

Вона зазначила, що пишається бути у складі місії спостерігачів за виборами від IRIGlobal (Міжнародний республіканський інститут розвитку свободи та демократії у світі).

«Джон був гарячим прихильником українського народу і його волі. Він назвав свій візит в Україну під час Євромайдану «одним з найдорожчих досвідів, який коли-небудь мав», – додала Маккейн.
Маккейн разом з Даніелем Твінінгом буде очолювати місію.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×