Українська оборонка витискає російську з Індії

Українська оборонка витискає російську з Індії

Україна

У рамках великої міжнародної виставки Defexpo India у Гоа індійське міністерство оборони та низка компаній підписали з Україною 15 меморандумів про спільне виробництво 500 транспортних літаків упродовж 15 років загальною вартістю 5,3 мільярда доларів та про довгострокове постачання газотурбінних установок для індійських військових суден. Це відбулося на тлі раніше замороженого спільного з Росією проекту щодо спорудження військово-транспортного літака та відмови від російського обслуговування морських суден.

Наразі між Україною та Індією також є угода про створення спільних підприємств з модернізації та ремонту радянських протиповітряних систем – зенітних ракетних комплексів «Квадрат», «Стріла-1», «Тунгуска», «Шилка», переносних комплексів «Голка», «Стріла-2».

За оцінками українських експертів, щорічний обсяг військових контрактів з Індією становить 100 мільйонів доларів. У найближчі три роки цей показник планується збільшити у п’ять разів. Зокрема, українські фахівці додатково пропонують Індії спільно розробляти реактивну систему залпового вогню з дальністю до 100 кілометрів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×