Назвали найуспішніші волинські ОТГ

Назвали найуспішніші волинські ОТГ

Україна

Переважна більшість ОТГ Волині протягом січня – квітня 2019 року залучили до бюджетів визначену бюджетними призначеннями суму податків. За винятком декількох ОТГ зафіксовано суттєвий ріст надходжень місцевих бюджетів до минулорічних показників. Про це йшлося  на засіданні круглого столу «Обговорення перспективного плану формування території громад і субрегіонального рівня», що відбувся з ініціативи  Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування.

 Найбільший бюджетний успіх з початку року демонструють ОТГ с. Затурці -плюс 75 відсотків залучених надходжень до показників 2018 року,  ОТГ с. Смідин – плюс 60 відсотків податкових надходжень проти аналогічного періоду торік,  ОТГ с. Павлівка –плюс 59,1 відсотка податків, ОТГ с. Самари –плюс 58 відсотків , ОТГ смт Заболоття – плюс 50,8 відсотка податків проти аналогічного періоду 2018 року.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×