Мінагрополітики сприятиме розвитку фермерства

Мінагрополітики сприятиме розвитку фермерства

Україна

Мінагрополітики розгортає у кожній області  інформаційні мобільні центри з підтримки розвитку фермерства. Це робиться для того, щоб фермери мали всебічну інформацію щодо програм державної підтримки малих фермерів та власників товарних особистих селянських господарств.

 Заплановані торік на ці цілі  державні кошти були використані не повністю.  У 2019 році в державному бюджеті України передбачено  5,9 млрд грн. на програми прямої державної підтримки сільського господарства, з яких  млрд грн. - на розвиток фермерських господарств. Основні напрями спрямування коштів: субсидії на 1 га або одне фермерське господарство/члена ФГ; безвітсоткова поворотна фінансова допомога; здешевлення кредитів; часткова компенсація закупленого насіння, придбаної техніки, отриманих дорадчих послуг; фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Ще у  травні Мінагрополітики проведе серію навчальних семінарів для 150 представників інформаційних мобільних центрів з 24 областей України. Там буде надана детальна інформація про програми державної підтримки 2019 року перш за все для малих фермерських господарств.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×