Рівненський ЦУМ купила фірма з Луцька

Рівненський ЦУМ купила фірма з Луцька

Україна

ЦУМ у Рівному  змінив власника.

Ним стала луцька фірма ТзОВ «Спектр Центр», - пише іфнормаційне агентсво Конкурент.

Ще у жовтні 2018 року, писали, що генеральний директор ЦУМу Галина Попович підтвердила, що з приходом нового власника у торгового центру розпочнуться зміни.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції, новим власником рівненського ЦУМу стало ТзОВ «Спектр Центр».

Рівненські ЗМІ повідомляють, що між першим і третім поверхами планують встановити ескалатори, а між цокольним і першим поверхом – траволатор.

Довідково: ТзОВ «Спектр Центр» зареєстроване у Луцьку 19 грудня 2015 року (провулок Макарова, будинок 5). Засновники: ТзОВ «Діамант центр» (Луцьк) та ПАТ «Компанія управління активами «Карпати-інвест» (Львів). Розмір статутного капіталу 500 000 грн. Керівник – Мирончук Олександр Васильович.

Теги: рівнецум

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×