Спростять процедури для сертифікації авто

Спростять процедури для сертифікації авто

Україна

В Україні спростять правила для сервісів із сертифікації автомобілів. Раніше компанії, які працювали на даному ринку, були зобов’язані підтвердити свою компетентність та мати власні акредитовані лабораторії для оцінки всіх видів транспортних засобів. Нині ж такі установи зможуть отримувати обов’язкові дозволи для роботи вибірково, а не на сертифікацію усіх видів техніки. Тобто заявнику буде необхідно підтвердити свою компетентність та наявність обладнання не на всі типи транспортних засобів, а лише на ті, які підприємство бажає сертифікувати.

Таким чином, якщо компанія планує сертифікувати лише легковики, то й обладнання та дозволи їй буде потрібно лише для роботи з такими авто.

В Уряді розраховують, що зменшення витрат на техніку та спрощення процедури отримання дозволів на роботу сприятиме розвитку цієї галузі та привабить сюди нові фірми. Наразі в Україні діє 8 установ, які мають право надавати послугу сертифікації: три із них розміщені у Києві.

За задумом уряду, у кінцевому підсумку користь мають отримати споживачі, адже органів сертифікації стане більше, а значить – не доведеться їхати документом за кількасот кілометрів і вистоювати у черзі.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×