0
0
0

Молодіжна збірна України (U20) cтала чемпіоном світу з футболу.

У фінальному матчі, що пройшов у польському Лодзі, 15 червня, українці з рахунком 3:1 перемогли команду Південної Кореї, - пише Українська правда

Українці пропустили швидкий гол. На шостій хвилині після перегляду відеоповтору суддя призначив пенальті, і Андрій Лунін не зумів врятувати збірну України. - 0:1.

Володимир Зеленський@ZelenskyyUa

Об’єднавшись, зробити неможливе. Це наша національна ідея. U-20 збірна України з футболу – ви неймовірні! Ви – переможці, ви – наша надія, ви – свідчення того, що Україна зможе все. А молода Україна – навіть більше!

Після пропущеного голу збірна України повністю перегравали суперника. На 34-й хвилині після стандарту Владислав Супряга пробив ворота збірної Кореї - 1:1.

На 53-й хвилині після пасу з флангу Супряга забиває другий гол у ворота суперника - 2:1.

У другому таймі Україна була більш небезпечна в атаці. На 89-й хвилині Георгій Цитаішвілі пробіг половину поля і пробив у кут воріт - 3:1. Андрій Лунін витягнув удар нападника збірної Кореї з під поперечки воріт.