Зеленський відмінив указ Ющенка про заборону спецсигналів на авто

Зеленський відмінив указ Ющенка про заборону спецсигналів на авто

Україна

Володимир Зеленський скасував указ екс-президента Віктора Ющенка, яким регулювався порядок встановлення спеціальних сигнальних звукових і світлових пристроїв пристроїв на автомобілі, а також використання ВІП-номерів. Заборону використовувати їх «мажорам» та різного рангу чиновникам було встановлено у березні 2005 року. За використання спецсигналів накладався величезний штраф. Монополію на такі пристрої мали лише оперативні служби та держохорона.

Загалом, 20 червня Зеленський відмінив аж 161 указ своїх попередників. За словами речниці президента Юлії Мендель, це було зроблено заради дерегуляції і створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Чим бізнесу допоможуть проблискові маячки або сирени, сказати важко.

Із позитивного у всій цій історії, що може сподобатися простим українцям, можна виокремити скасування мінімального розміру оплати послуг нотаріусів. Тепер нотаріусам можна буде платити менше 1% від вартості нерухомості. Щоправда, на практиці це може нічого не дати. Адже розцінки регулюватиме Мінюст і ринок.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×