Зеленський вмив руки від петиції про відставку Авакова

Зеленський вмив руки від петиції про відставку Авакова

Україна

Володимир Зеленський відповів на петицію про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, яка була розміщена на сайті президента і набрала необхідну кількість голосів. 

Відповідь президента опубліковано на його офіційному сайті, - пише УНІАН

Зеленський зазначив, що звільнення міністра внутрішніх справ не входить до його повноважень, а здійснюється за поданням прем'єр-міністра. "Відсторонення конкретної службової особи від посади як захід забезпечення кримінального провадження застосовується на умовах і в порядку, визначених Кримінальним процесуальним кодексом України. 

Звільнення з посади Міністра внутрішніх справ України згідно з Конституцією України здійснюється за поданням Прем’єр-міністра України та належить до повноважень Верховної Ради України", - йдеться у повідомленні.


Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×