На берег викинуло тіла чоловіка і його однорічної доньки: дитина все ще обіймала батька за шию

На берег викинуло тіла чоловіка і його однорічної доньки: дитина все ще обіймала батька за шию

Україна

Батько потонув з однорічною донькою на кордоні Мексики і США. Коли тіла викинуло на берег, рука дівчинки все ще обіймала батька за шию. Трагедія сталася, коли вони намагалися перетнути річку Ріо-Гранде.

 Потонули двоє мігрантів із Сальвадору – повідомляє Кореспондент з посиланням на СNN.

  Оскар Альберто Мартінез перетнув річку зі своєю донькою, якій залишався всього місяць до дворіччя. Він залишив дівчинку на березі і зібрався повертатися до іншого берега, щоб допомогти своїй дружині. Його донька злякалася, що батько піде, і стрибнула у воду за ним.

  Батько почав рятувати дівчинку, але їх понесло сильною течією і вони потонули на очах у матері. Трагедія трапилася ще в неділю, 23 червня, але їхні тіла виявили тільки на наступний день на мексиканському узбережжі річки.

  Мати загиблої дівчинки розповіла журналістам, що вони два місяці перебували в Мексиці в неймовірній спеці – температура піднімалася до 45 градусів. Від розпачу сім’я вирішила спробувати перетнути річку.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×