Через розрив міни згоріло обличчя: у Дніпрі рятують бійця ООС

Через розрив міни згоріло обличчя: у Дніпрі рятують бійця ООС

Україна

В обласній клінічній лікарні імені Мечникова в Дніпрі четверту добу борються за життя бійця Операції об'єднаних сил. Військовий отримав важке поранення під Мар’їнкою.

«Його життя іде по самому краю", - пише на своїй сторінці в Фейсбуку головний лікар Дніпровської лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Згідно з інформації медика, 35-річний солдат на ім'я Олександр, уродженець Черкас, отримав важке поранення під Мар'їнкою у неділю, 23 червня. В результаті розриву міни у бійця згоріло обличчя, сильно ушкоджене праве око і перебиті кисті рук. Також він отримав сильні осколкові поранення. На момент, коли постраждалого відправили до Дніпра, стан військовослужбовця був вкрай важким. На щастя, сьогодні вранці він дещо покращився. 

"Знижуємо дози препаратів, що підтримують життєві функції. Необхідні операції травматологів, нейрохірургів, лор та щелепно-лицевих хірургів», - пише Риженко.© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×