Кабмін схвалив створення територіальних органів податкової служби

Кабмін схвалив створення територіальних органів податкової служби

Україна

Кабінет міністрів України прийняв рішення створити територіальні органи новоствореної Державної податкової служби (ДПС). 

Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України з посиланням на відповідну урядову постанову, - пише УНІАН

Згідно з повідомленням, територіальні органи ДПС будуть створені як юридичні особи публічного права, що буде здійснено через реорганізацію деяких органів Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом їх приєднання до відповідних органів ДПС. 

Зокрема, у системі територіальних органів ДПС на регіональному рівні будуть створені головні управління ДПС в областях і в місті Києві, Офіс великих платників податків ДПС та інформаційно-довідковий департамент ДПС. "Водночас постанова Кабміну не стосується територіальних органів ДФС митного спрямування - митниць ДФС, департаменту податкових і митних експертиз ДФС і департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДПС, які продовжують діяти як юридичні особи публічного права, забезпечуючи реалізацію митного напрямку ДФС", - зазначили у Мінфіні.


Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×