Нові тарифи на тепло і гарячу воду в Україні: з'явився онлайн-калькулятор

Нові тарифи на тепло і гарячу воду в Україні: з'явився онлайн-калькулятор

Україна

Після встановлення граничних тарифів на постачання теплової енергії та гарячої води, які Кабінет міністрів схвалив 26 червня, на сайті Міністерства юстиції з'явився калькулятор для розрахунку справедливої ​​вартості цих послуг в кожному з регіонів України.

Калькулятор розміщений на сайті Міністерства юстиції, - пише Сьогодні.

Щоб дізнатися справедливий тариф на тепло, необхідно вибрати цю послугу, після чого відповісти на запитання, чи встановлений лічильник, а потім ввести поточний тариф в гривнях за 1 Гкал і опалювальну площу житла

Для розрахунку справедливої ​​вартості гарячої води необхідно вказати, чи є у вас сушарка для рушників, і поточний тариф в гривнях за кубометр.

Міністр юстиції Павло Петренко зазначив, що тепер громадяни зможуть самостійно вирахувати, скільки вони повинні платити за тепло і гарячу воду. Він нагадав, що через непрозорість формування тарифів, бездарність чиновників і корумпованість постачальників на місцях вартість опалення в різних областях України кардинально відрізняється.

"І це при тому, що вартість газу для всіх однакова. Наприклад, в Чернівцях вартість гігакалорії тепла становить 1200 грн, тоді як в Чернігові, Рівному та Луганську – перевищує 1700 грн", – цитує його прес-служба Мін'юсту.

За його словами, в середньому вартість опалення і гарячої води повинна знизитися на 14%, а в окремих містах-рекордсменах тарифи на опалення впадуть на 40%.
Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×