У Верховну Раду проходять п’ять партій, - Національний екзит-пол

У Верховну Раду проходять п’ять партій, - Національний екзит-пол

Україна

Станом на 18.00 у Верховну Раду України проходять п’ять політичних партій.

Про це свідчать оприлюднені на прес-конференції в Києві результати проекту “Національний екзит-пол 2019”, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, інформує УНІАН.

Так, за партію “Слуга народу” проголосували 43,9% виборців, за партію “Опозиційна платформа – За життя” – 11,5%, за партію “Європейська солідарність” – 8,9%, за партію “Батьківщина” – 7,6%, за партію “Голос” – 6,3% виборців.

Інші партії набрали менше прохідного бар’єра в 5%. Зокрема, за партію “Сила і честь” проголосували 4,4%, за партію “Опозиційний блок” – 3,3%, за «Партію Шарія» – 3,1%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 2,8%, за партію “Українська стратегія Гройсмана” – 2,2%, за партію ВО “Свобода” – 2,1%.

За інших кандидатів, як свідчать дані екзит-полу, проголосували менше 2% виборців. Оновлені дані Національного екзит-полу будуть оприлюднені о 22.00.

Опитування на виході з виборчих дільниць у день голосування проводили Київський міжнародний інститут соціології, Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова і фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×