Волиняни отруїлися на поминальному обіді

Волиняни отруїлися на поминальному обіді

Україна

У Ківерцях на поминальному обіді в  кафе торгового центру «Україна» отруїлись люди.

Про це інформує Волинський обласний лабораторний центр.

За повідомленням  Луцького міськміжрайонного відділу Волинського обласного лабораторного центру стало відомо,  що протягом 1-2 серпня 2019р. в  інфекційне відділення госпіталізовано 5  хворих, в тому  числі 1 дитина з проявами гострої кишкової інфекції: підвищення температури тіла (до 37-39), скарги на блювоту, пронос, болі в епігастрії. Хворим встановлено попередній діагноз: гастроентероколіт, сальмонельоз.  Стан  хворих середньої важкості.

В ході епідеміологічного розслідування  встановлено, що зазначені вище захворілі особи  перебували  на поминальному обіді в  кафе торгового центру «Україна»  у  м. Ківерці.

З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації,  обласним лабораторним центром  проводиться  комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху. В домашніх осередках та на об’єкті спалаху проведено заключну дезінфекцію, відібрано для лабораторного дослідження  проби готових страв, вода питна, гігієнічні  змиви. Проведено бактеріологічне обстеження  працівників кафе.  Встановлено  медичний нагляд за вогнищами захворювань та учасниками заходу.

На період епідеміологічного розслідування, за рекомендацією лабораторного центру, з 02.08.2019 р. харчова потужність  припинила роботу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×