На Волині скасували виступ стриптизера на день села

На Волині скасували виступ стриптизера на день села

Україна

У селі Вишеньки Рожищенського району скасували виступ луцького стриптизера Mr.Tiko.

Про це сьогодні, 8 серпня, повідомила ZAXID.NET одна із організаторок сільського свята Антоніна Клімчук.

Нагадаємо, на День села Вишеньки організатори запросили виступити відомого луцького стриптизера Mr.Tiko. Так, афішу свята у Facebook поширила жителька ctkf Антоніна Клімчук. Відомо, що свято відбудеться у суботу, 10 серпня. Свято розпочнеться із виступу духового оркестру. Також у програмі: дует бандуристок, вокальна група «Яворина», гуморист Микола Репецький, шоу-балет «Elite-Dance». Та вже ввечері їх розважатиме стриптизер Mr.Tiko, що вважається одним з найвідоміших виконавців еротичних танців на Волині.

Інформація про непересічне святкування викликала жваве обговорення в соцмережах. Після численних публікацій у ЗМІ одна із організаторок свята Антоніна Клімчук заявила, що виступ виконавця еротичних танців скасований, і звинуватила журналістів, котрі написали про участь у святі стриптизера, у роздмухуванні сенсації.

Натомість луцький стриптизер Олександр Огурцов розповів, що станом на 8 серпня він ще не отримав остаточної відмови від замовників з Вишеньок.

"Мені наразі не відомо про відмову. Вони вагаються: скасовувати чи ні. Великий ажіотаж з боку преси", - повідомив Огурцов, додавши, що спокійно ставиться до цієї ситуації, хоча за сім років роботи стриптизером його вперше запросили виступати в селі.

Стриптизер Mr.Tiko вважається одним з найвідоміших виконавців еротичних танців на Волині. Його послуги коштують від 2000 грн за танець, а вартість шоу-програми в його виконанні починається від 5000 грн.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×