У волинських громадах  працюватимуть поліцейські офіцери

У волинських громадах працюватимуть поліцейські офіцери

Україна

У Волинській області будуть створені дільниці, де працюватимуть поліцейські офіцери. Конкурс на поліцейських офіцерів громади, як обіцяють, буде прозорим.

Про це йшлося 14 серпня під час презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади» у конференц-залі Палацу культури міста Луцька. - пишуть Волинські новини.

Відзначимо, що вперше цей проєкт запровадили на Дніпропетровщині, а Волинська область – шоста, де проєкт «Поліцейський офіцер громади» спільно реалізовуватиме поліція з громадами.

Загалом проєкт охоплює всі регіони держави – близько 30 тисяч населених пунктів із населенням у 28 мільйонів осіб. Його мета – тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості.

Насамперед на заході, де були присутні не тільки працівники поліції, зокрема ГУНП у Волинській області, а й представники майже всіх ОТГ на Волині, наголосили, що поліцейський офіцер громади працюватиме на одній дільниці, де й забезпечуватиме порядок.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×