На Волині собаці з ампутованими лапами шукають господарів

На Волині собаці з ампутованими лапами шукають господарів

Україна

У Володимирі-Волинському в приміщенні ветеринарної лабораторії живе собака Муся, якій шукають господарів.

Про це розповіла  у групі Загублені та знайдені тварини у Фейсбуці Світлана Зінчук-Артисюк.

З розповіді працівників лабораторії, собаку з травмованими задніми лапками привезли з Нововолинська, так як при лабораторії працює веткабінет.

"Лікар зробив все можливе, але лапки врятувати не вдалося, Мусі їх ампутували. Волонтери з Нововолинська обіцяли забрати собачку після її одужання, але минуло вже дев'ять місяців, а Муся досі знаходиться у лабораторії". - пише жінка. 

Умов для утримання там немає, вона проживає у підсобному приміщені.

"Тепер вона нікому непотрібна стала,все лягло на плечі лікаря і працівників, які там працюють, харчування,прогулянки з собачкою кожного дня. Мусю там всі люблять, але їй потрібно більше уваги і відповідне житло, вона дуже розумна і весела", - зазначає Світлана.

"У приміщені собачка повзає, а на вулиці гуляє з коляскою. Коли я привожу тварин до лікаря,то завжди заходжу до Мусі, а сьогодні погуляли з нею, як вона раділа, без сліз на це дивитися не можна. Я звертаюся до всіх небайдужих ,давайте всі разом допоможемо собачці, можливо знайдеться людина, яка їй подарує щасливе життя, ще потрібно кошти на утримання", - просить волинянка.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×