Абортована на сьомому місяці вагітності дитина народилась живою

Абортована на сьомому місяці вагітності дитина народилась живою

Україна

Американка Джанна Дженсен народилася на сьомому місяці вагітності. Її неповнолітня матір вирішила позбутися небажаного малюка, тож пішла на аборт. В її утробу ввели сольовий розчин, який мав повністю «випалити» дитину. Протягом 24 годин після цієї жахливої процедури мало б народитися мертве дитя…

Але, на диво, малянародилося живим. Це сталося 6 квітня 1977 року в одній з клінік Лос-Анджелеса. Дівчинка повинна була бути мертвою, сліпою, обпеченою. Але цього не сталося. Нині Джанні 42 роки і вона їздить по всьому світу, розповідаючи про те, як Бог чудом зберіг її життя.

– Всім скептикам повідомляю, у моїй медичній карті так і написано: «Народилася внаслідок сольового аборту». Можете перевірити. А лікарю-аборціоністу довелося підписати свідоцтво про моє народження. До речі, я збирала інформацію про нього. Його лікарні – це найбільша мережа клінік у США, їхній дохід становить 70 мільйонів доларів на рік. І одного разу під час свого виступу він сказав: «Я абортував більше від мільйона немовлят і вважаю це своєю пристрастю», – розповідає Джанна.

5 серпня 2002 року тогочасний президент США Джордж Буш підписав «Акт про захист дітей, народжених живими». А звичайною практикою до 2002 року, як зазначає наша героїня, дитину, яка народилася живою внаслідок аборту, просто добивали. Її могли задушити, залишити вмирати самій або ж просто викинути. Однак дівчинку врятувало те, що лікар-аборціоніст під час її народження ще не заступив на зміну. Тож медсестра викликала «швидку», і маля відвезли у лікарню.

Коли Джанні було півтора року, її вдочерила жінка на ім’я Пенні. На той час дівчинка важила… 14 кілограмів. Їй встановили діагноз – дитячий церебральний параліч, спричинений абортом.

– Пані та панове, якщо аборт є одним з прав жінок, то де були мої права в той момент? Не знайшлося жодної радикальної феміністки, яка б піднялася і заволала, що мої права порушили. У мене не було б церебрального паралічу, якщо б я не пережила цього жаху. Тому, коли я чую огидний аргумент, що аборти потрібно робити, бо дитина може буде інвалідом, то моє серце наповнює жах, – продовжує вона.

Лікарі сказали Пенні, що з Джанни нічого не буде. Але жінка вирішила не зважати на усі прогнози і почала інтенсивно займатися дитиною. І вже у три з половиною роки дівчинка стала ходити з ходунцями і фіксаторами. А нині вона їздить по всьому світі – непомітно накульгуючи, але самостійно!

Джанна зустрілася зі своєю біологічною матір’ю-«вбивцею». Та прийшла на один із заходів, який проводила її донька, де розповідала моторошну історію своєї появи на світ. «Гостя» привіталася до Джанни і сказала, що вона її матір. З вигляду це була дуже нещасна жінка. Але Джанна їй… вибачила. А зробила це лише із вдячності Богу, що вберіг її життя…

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×