Бабуся, батьки і діти – лікарі

Бабуся, батьки і діти – лікарі

Україна

Династію лікарів у Ківерцівському районі очолює ветеран праці, заслужений медичний працівник Фіонія Федорівна Максимчук, яка працювала медичною сестрою в інфекційному відділенні Ківерцівської ЦРЛ близько сорока років.

Мамину справу продовжила дочка Світлана. Вона навчалася у Чернівецькому медінституті, де зустрілася з майбутнім чоловіком Михайлом Слижуком. Вони одружилися ще в медінституті. І коли у молодого подружжя народився син Олександр, його ростила Фіонія Федорівна та бабуся Галя.

Зараз Михайло Васильович працює генеральним директором КЗ «Ківерцівське РТМО», Світлана Василівна – лікар-терапевт.

Після школи Олександр теж закінчив вуз, у якому навчалися батьки. Сьогодні він очолює терапевтичне відділення Ківерцівської районної лікарні.

Дочка Слижуків Оксана теж продовжила династію лікарів. Після закінчення Тернопільського медінституту очолює колектив неврологічного відділення у Ківерцівській ЦРЛ, а її чоловік – Олександр Ващук, працює тут лікарем-урологом.

Цінують лікарів цієї династії і пацієнти, і колектив. Хай Бог дає цим людям здоров’я, добро та ще багато-багато років щасливого життя!

Іван КОРЕЦЬ, Волинська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×