Чорнобильська зона: площу пожежі зменшили

Чорнобильська зона: площу пожежі зменшили

Україна

Станом на 8 годину ранку четверга, 7 червня 2018 року, площу пожежі у зоні відчуження поблизу ЧАЕС скоротили до 1,5 га, триває її ліквідація, зокрема із залученням авіатехніки. Про це УНН повідомили у прес-службі ДСНС України.

"Станом на 8 годину 7 червня продовжується гасіння двох окремих осередків на загальній площі близько 1,5 га", - повідомили рятувальники.

Авіацією ДСНС - двома літаками і вертольотом - з початку робіт здійснено 69 скидів (318 тонн) води.

Радіаційний фон, як зазначили у відомстві, у містах Київ, Чорнобиль та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми, зокрема:

  • У місті Києві радіаційний фон становить 12 мкР/год (безпечний рівень - до 30 мкР/год).
  • У місті Чорнобиль радіаційний фон становить 31 мкР/год (безпечний рівень - до 50 мкР/год).
  • На промисловому майданчику Чонобильської АЕС радіаційний фон становить 51,6 мкР/год (безпечний рівень - до 140 мкР/год).

Нагадаємо, 5 червня о 10:10 у Чорнобильській зоні сталося загорання сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі в лісовий масив на площі близько 12 га. О 18:05 6 червня пожежу було локалізовано на загальній площі близько 2 га.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!