Чи можна платити аліменти з пенсії?

Чи можна платити аліменти з пенсії?

Україна

«Ми розлучилися з дружиною, вона виховує сина, до суду щодо отримання аліментів на дитину не зверталася, але я хочу зі своєї пенсії платити йому аліменти. До кого мені звернутися з цього приводу?»

Василь ПЕТРУК, Вінницька область

Як повідомили спеціалісти Пенсійного фонду, добровільна сплата аліментів передбачена статтею 187 Сімейного кодексу України. Один з батьків може подати заяву за місцем виплати пенсії про відрахування аліментів на дитину з його пенсії у розмірі та строк, які визначені у цій заяві. На підставі заяви одного з батьків аліменти відраховуються не пізніше триденного строку від дня, встановленого для виплати пенсії.

Відповідно до вашої заяви, наданої до управління Пенсійного фонду України, де ви перебуваєте на обліку, з вашої пенсії будуть відраховувати аліменти на користь дружини на утримання сина у розмірі, визначеному в заяві.

Теги: аліменти

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×