Де і за що оздоровлюватимуться ветерани війни та інваліди

Де і за що оздоровлюватимуться ветерани війни та інваліди

Україна

У державному бюджеті на 2018 рік передбачено 167,5 млн грн для оздоровлення ветеранів війни та осіб з інвалідністю у чотирьох санаторіях, які належить до сфери управління Міністерства соціальної політики. Про це повідомили у прес-службі Мінсоцполітики у відповіді на інформаційний запит УНН.

За інформацією прес-служби, оздоровлення ветеранів війни та осіб з інвалідністю відбувається у чотирьох санаторіях, які входять до сфери управління Мінсоцполітики : “Салют” (Одеса), “Перемога” (Київ), “Батьківщина” (Трускавець) та “Слава” (Миргород).

Фінансування цих закладів, розповіли у міністерстві, здійснюється у межах бюджетної програми “Санаторно-курортне лікування ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань та інвалідів”, на яку в 2018 році передбачено 167 млн 452,6 тис. гривень.

Як поінформували у відомстві, протягом першого кварталу у цих санаторіях вже відпочили 3616 осіб. Зокрема, у санаторії “Перемога” — 978 осіб, “Батьківщина” — 1061 особа, “Слава” — 667 осіб та у санаторії “Салют” — 910 осіб.

У Мінсоцполітики також розповіли, що торік за цей період у цих закладах оздоровилося 3674 ветерани війни та особи з інвалідністю.

Як повідомляв УНН, на відпочинок дітей-пільговиків в “Артеку” та “Молодій гвардії” виділили майже 200 млн грн.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!