Діти - у полоні власного батька

Діти - у полоні власного батька

Україна

У Києві звільнили із заручників чотирьох дітей, яких тримав озброєний батько. Аби їх визволити, київська поліція провела спецоперацію. Чоловік узяв у заручники чотирьох дітей і погрожував копам зброєю. Поліцейські спершу намагались його вмовити - він випустив лише найстаршу, 13-річну доньку. Аби звільнити її менших сестричок та братика, силовики вирішили брати оселю штурмом. Про це йдеться в ТСН.

Після пережитого мама дітей Катерина розповідає, що все почалося ще вдосвіта, коли вона із дітьми спали. Колишній чоловік Олександр, з яким вони жили разом, почав поводитися неадекватно.

Олександр зачинився і взяв у заручники 4-х дітей. Почав погрожувати зброєю. Катерина викликала поліцейських.

"Він був одягнений у бронежилет, металеву каску. В нього була вилучена холодна зброя, а також дві одиниці вогнепальної зброї", - говорить начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

4-х визволених після штурму дітей оглянули медики, найменших шпиталізували.

ТСН відомо, що затриманий ніде не працював, займався фехтуванням. Кілька років тому 2 місяці був в АТО, але у бойових діях участі не брав. Служив у ремонтній бригаді. Близькі зізнаються, що напади агресії і неадекватну поведінку останнім часом у нього помічали дедалі частіше.

Раніше за свої діяння чоловік відбувався лише штрафами. Тепер  слідчі порушили кримінальне провадження. За ґратами він може провести до 15 років.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×