«Доступні ліки»- за електронним рецептом: у чому зручність

«Доступні ліки»- за електронним рецептом: у чому зручність

Україна

Уряд запроваджує новий, більш зручний механізм отримання “доступних ліків” – за електронним рецептом. З квітня лікарі будуть виписувати тільки е-рецепти на ліки, що включені до урядової програми “Доступні ліки”, яка пропонує безплатні або з невеликою доплатою ліки від діабету, астми та серцевих захворювань, -повідомляє Урядовий портал.

За даними Міністерства охорони здоров’я, за майже два роки за програмою виписано понад 33 млн рецептів на загальну суму 1,7 млрд грн. Кількість «програмних» препаратів зросла на 64% – до 258 найменувань. А кількість аптек, які працюють за програмою, сягнула 6000.

На засіданні уряду Прем’єр-міністр Володимир Гройсман  анонсував новий етап програми – запровадження електронного рецепта, що дозволить отримувати ліки без прив’язки до місця проживання пацієнта. Окрім того, адмініструванням програми опікуватиметься Національна служба здоров’я України, яка зарекомендувала себе як надійний платник і тепер має стати ще й надійним контролером якості послуг та якості препаратів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×