Два «Золотих жар-птаха» «упіймав» Олег Винник  у національному конкурсі

Два «Золотих жар-птаха» «упіймав» Олег Винник у національному конкурсі

Україна

Артист  Олег Винник отримав перемогу в номінаціях "Співак року" і "Народний хіт" у конкурсі кращих виконавців українського шоу-бузнесу, – пише  Сьогодні.

Телеканал M2 і компанія "Таврійські ігри" підбили музичні підсумки року, озвучивши імена кращих виконавців українського шоу-бізнесу. Відразу дві легендарні статуетки "Золотий жар-птах" з церемонії нагородження забрав з собою артист, чия популярність порушує всі підвалини сучасної шоу-індустрії, феномен української сцени Олег Винник.

Музикант став тріумфатором в номінаціях "Співак року" і "Народний хіт". Другого, особливого, "жар-птаха" Виннику приніс сингл "Як жити без тебе". Відмінність цієї статуетки в тому, що її володаря обирали не експерти, а люди. За композицію проголосували 87% користувачів.

Зі сцени Олег подякував своїм слухачам за довіру і підтримку, а також зазначив, що йому особливо приємно отримувати національну премію. "Я за вітчизняний продукт" – сказав співак.

Таким чином, колекція престижних нагород артиста зросла. Нагадаємо, на X ювілейній церемонії нагородження "Viva! Найкрасивіші" Олега Винника визнали найкрасивішим чоловіком України 2018 року. Цей же рік приніс ще одну перемогу виконавцю. Головний музичний телеканал країни удостоїв його звання "Співак зими 2018" і нагородив орденом "M1 Music Awards. 4 сезони".

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×