Фільми категорії «18+» показуватимуть у кінотеатрах  цілодобово

Фільми категорії «18+» показуватимуть у кінотеатрах цілодобово

Україна

Рішення щодо скасування часових обмежень демонстрування фільмів з індексом «18» ухвалив  Кабінет Міністрів України. Це,  на його думку,   сприятиме урізноманітненню вечірніх сеансів у кінотеатрах та запровадженню прогресивного зарубіжного кінодемонстраційного досвіду в Україні. Про це  повідомляє  Міністерства культури.

Рішення  розроблене Міністерством культури України і  Держкіно за пропозицією громадської спілки «Союз кінотеатрів України» .

Ухвалене Урядом рішення вносить  зміни до Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів. Тепер  демонстрування фільмів  з індексом «18» можливе цілодобово, а раніше було з 18 до 6 години і заборонялося особам віком до 18 років. Стежити за тим, щоб особи до 18 років не допускалися на перегляд фільмів з індексом «18», мають кінотеатри.  У Мінкультури вважають, що таке рішення « матиме позитивний вплив на ринкове середовище, надасть можливість глядачам переглядати фільми у будь-який час доби, що призведе до формування сталої тенденції урізноманітнення кінотеатрального дозвілля поціновувачів національного та іноземного кіно продукту».

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!