Кабмін дозволив поліцейським  контролювати митників

Кабмін дозволив поліцейським контролювати митників

Україна

Кабінет Міністрів України в рамках експерименту для підвищення митних надходжень розширив повноваження поліцейських із контролю над митниками.  Постанова  опублікована в "Урядовому кур'єрі" і вже сьогодні (21 червня) набула чинності, -повідомляє  Interfakc-Україна.

"Поліцейські мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, в яких органи Державної фіскальної служби здійснюють митні формальності, з метою виявлення фактів порушення митних правил", - зазначено в документі.

Згідно з ним поліцейські та службові особи Міністерства внутрішніх справ також отримали право доступу до автоматизованої системи митного оформлення "Інспектор-2006". Протягом найближчого тижня ДФС має визначити порядок надання поліцейським і службовим особам МВС доступу до системи "Інспектор-2006". Постанова регламентує  термін експерименту- до кінця нинішнього року.

Згідно з документом, Кабмін також зобов'язав МВС і ДФС подавати щомісячні звіти про хід експерименту, починаючи з 1 вересня цього року, а також пропозиції щодо законодавчих змін за результатами експерименту.

Досі основний контроль над дотриманням законності на митниці здійснювала Служба безпеки України.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×