Кабмін підвищив доплати окремим категоріям медпрацівників
Україна

Кабмін підвищив доплати окремим категоріям медпрацівників

22 травня, 21:40
365
0
0
Сподобалось?
0

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову, згідно якої збільшили граничний розмір надбавки медичним працівникам, які працюють в будинках престарілих, дитячих будинках і доглядають людей з інвалідністю.

Інформацію про це оприлюднив Урядовий портал.

На даний час постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 р. № 875 „Про встановлення надбавки окремим працівникам установ соціального захисту населення” передбачено виплату лікарям, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою і молодшим медичним сестрам з догляду за хворими, які працюють у будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатах для ветеранів війни і праці, психоневрологічних інтернатах та дитячих будинках-інтернатах і безпосередньо обслуговують осіб із значно зниженою рухомою активністю та ліжкових хворих, надбавки за особливі умови роботи в розмірі 15 відсотків посадового окладу.

Урядом прийнято рішення щодо встановлення зазначеним категоріям працівників надбавки за особливі умови роботи в граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу (з підвищеннями), але не менше 15 відсотків.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися