Канадські лікарі надаватимуть допомогу учасникам АТО в Одесі

Канадські лікарі надаватимуть допомогу учасникам АТО в Одесі

Україна

Канадські лікарі запрошують учасників АТО на безплатні пластичні операції, які вони проводитимуть на базі військового госпіталю в Одесі з 19 до 26 травня. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила голова "Ліги українок Канади" Оксана Кузишин.

За її словами, в Україну прибуває шоста канадська медична місія у складі 25 медиків, яка працюватиме на базі Військово-медичного клінічного центру Південного регіону для допомоги захисникам України. Мета місії, сказала Кузишин, – провести найбільш ефективне і безпечне безплатне лікування, надати можливість скористатись найновішими технологіями у медицині, знаннями й досвідом найкращих лікарів.  Щодня фахівці надаватимуть консультації, проводитимуть реабілітаційні заходи та операції у трьох операційних кімнатах. "Місія надаватиме допомогу пораненим, у яких була тавма черепа та обличчя. Лікарі використовуватимуть найновіші методики та матеріали для імплантації. Лікарі шукають пацієнтів. Вже є 65. Оперуватимуть до 6 пацієнтів на день. Якщо є ще ветерани АТО, що потребують допомоги, вони можуть зателефонувати: (097) 952-50-32", - сказала вона. Як зауважила Кузишин, цей проект цілком благодійний: лікарі та медсестри приїхали в Україну, перебуваючи у відпустках, а за рахунок благодійників, зокрема "Ліги українок Канади" і "Канадсько-української фундації" придбано витратні матеріали, медикаменти для операцій. В цілому вартість проекту - декілька сотень тисяч доларів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!