Кому дістануться пусті бюджетні місця у вишах

Кому дістануться пусті бюджетні місця у вишах

Україна

Сьогодні виші оприлюднили накази про зарахування студентів на бюджет. Однак, навіть у найпрестижніших університетах на найтоповіших спеціальностях залишилися вільні бюджетні місця. Їх віддадуть пільговикам, -повідомляє УНІАН.

Наприклад, у  Київо-Могилянській академії найзатребуваніші спеціальності політологія і соціологія, а бюджетні місця не заповнені. Там кажуть, що сильні діти поступають до академії, але оригінали документів не приносять, бо їдуть навчатися за кордон. Це динаміка останніх кількох років, кажуть у виші. За правилами ці місця віддають пільговикам, які подали документи на контракт. Абітурієнти, які поступили, але поїхали навчатися за кордон - забрали бюджетні місця. У Міносвіти пояснили - ці місця не згорять. Їх просто у вишу заберуть. Місця передадуть від одних вишів до інших.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×