Луцькі спортсмени здобули одні з найкращих результатів збірної України у чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

Луцькі спортсмени здобули одні з найкращих результатів збірної України у чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

Україна

В м. Дольни Млин, що за 150 км від м. Праги (Чехія), проходив чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації. Програма змагань включала класичні дистанції на діапазонах 3,5 мгц, 145 мгц, а також пошук радіопередавачів на короткій дистанції в режимі «Спринт», у вікових категоріях ч/ж – 14 років, ч/ж – 16 років. Один з найкращих результатів за останні роки показала збірна команда України: 18 медалей з яких 6 золотих, 11 срібних та 1 бронзова. Загалом друге загальнокомандне місце, поступились лише господарям змагань. Про це інформує департамент сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

За збірну команду України виступали три спортсмени з міста Луцька Волинського обласного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України, а саме Лотоцька Аліна в категорії ж-14 – 2 місце в особистому заліку і срібна медаль в командному заліку в категорії ж-14, Демчук Катерина 5 місце в особистому заліку і бронзова медаль в командному заліку в категорії ж-16. Іщук Владислав – 8 місце в особистому заліку і золота медаль в командному заліку в категорії ч-16.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!