Лише один волинянин-учасник ЗНО набрав 200 балів з двох предметів

Лише один волинянин-учасник ЗНО набрав 200 балів з двох предметів

Україна

В Україні фінішувало ЗНО. Кожен сьомий абітурієнт його провалив і тепер "гулятиме" ще рік,- йдеться в ТСН.Ранок.

Цього року в Україні  відмінників, які б набрали рекордний результат по 200 балів з трьох предметів, немає. Але є ті, хто зміг отримати максимальний бал з двох дисциплін: Волинь – 1, Львівська область – 2, Полтавська область – 1, Харківська область – 4, Київ – 4.

Цього року вперше ЗНО писали учні ПТНЗ та коледжів. «Збільшення з 8 відсотків тих, які не склали, до 14 відсотків цього року, зумовлено тим, що з’явилась нова категорія. Здебільшого - це випускники професійно-технічних навчальних закладів», - зазначив директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Отже,  українську мову та літературу не склали 14,5 відсотка. Поріг з історії України не подолали теж 14 відсотків учнів. Математику не подужали майже 19 відсотків. Англійську, вперше застосовувалося аудіювання, не склало 13 відсотків. Вступна кампанія стартує вже другого липня.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!