Майже 100 мільярдів гривень за рік переказали з Польщі українські заробітчани

Майже 100 мільярдів гривень за рік переказали з Польщі українські заробітчани

Україна

Українські трудові мігранти в Польщі є лідерами статистики за кількістю. Вони допомагають розвинути не лише польську, а й українську економіку. Про це сказав під час брифінгу в Києві Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло,- передає кореспондент УНН.

“Українці у Польщі є найчисленнішою групою іноземців, які є лідерами у статистиках за кількістю в’їздів до Польщі, проживання в країні, працевлаштування та навчання у Польші, а також серед тих, хто звертається з проханням набуття польського громадянства. Перебування працівників з України у Польщі відрізняється від іншого сформованою міграційною мережею з легким доступом до ринку праці, географічною і культурною близькістю і потребами польського ринку праці”, — сказав посол. За його словами, працівників з України цінують у Польщі.

“Вони допомагають розвитку польської економіки, але трудова міграція є явищем, корисним також і для України. Українці надсилають заощадження своїм сім’ям в Україні. Таким чином, за минулий рік з Польщі до України було переказано майже 100 млрд гривень”, — наголосив він.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Василь
    18 квітня 2018 року, 13:29 - Відповісти
    0
    Це наче "Дякуємо Вам, що ви такі убогі і Ваше керівництво. Дякуємо, нам потрібні кваліфіковані низькооплачувані раби. А якщо щось станеться то можна викинути на зупинці як непотріб. Дякуємо Вам Петро Олексіювиче". Це наче "Дякуємо Вам, що ви такі убогі і Ваше керівництво. Дякуємо, нам потрібні кваліфіковані низькооплачувані раби. А якщо щось станеться то можна викинути на зупинці як непотріб. Дякуємо Вам Петро Олексіювиче". У Польщі роботодавець залишив паралізовану інсультом українку, не викликавши швидку http://uaport.net/uk/news/ua/t/1802/14/17961576 У Польщі роботодавець залишив паралізовану інсультом українку, не викликавши швидку http://uaport.net/uk/news/ua/t/1802/14/17961576

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!