Медичні дослідження за направленням сімейного лікаря будуть безплатні

Медичні дослідження за направленням сімейного лікаря будуть безплатні

Україна

У проект державного бюджету на 2019 рік закладені кошти на оплату медичних досліджень для пацієнтів, які мають відповідні направлення, видані сімейним лікарем.

Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду у середу, 26 вересня,  повідомляє  Укрінформ.

«Люди нерідко говорять про те, що вони приходятьу лікарню, а їм кажуть: іди на УЗД - заплати гроші, іди зроби аналізи - заплати гроші. Ми заклали кошти у державному бюджеті на наступний рік, і якщо парламент ухвалить це рішення, то з 1 січня усі такі дослідження будуть безплатними. Єдина умова, що на це дослідження має направити сімейний лікар», - сказав керівник уряду.

Він додав, що нововведення стосуватимуться й екстреної медицини.

«Ми закладаємо мільярд гривень і спільно з місцевими бюджетами... закладаємо можливість співфінансування реформи екстреної медицини - новий транспорт, нові знання персоналу і нова зарплата», - наголосив Гройсман.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!