Мін’юст України  запровадив «Дошку ганьби»

Мін’юст України запровадив «Дошку ганьби»

Україна

Міністерство юстиції запустило публічний електронний реєстр злісних боржників з виплати заробітної плати. До нього увійшли підприємства як державної, так і корпоративної форм власності. Кожен охочий зможе перевірити, чи сплачує конкретне підприємства зарплату своїм працівникам. Про це на  засіданні уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко, -інформує прес-служба відомства.

Він звернув окрему увагу на те, що до списку потрапили усі без винятку боржники. Більше того, в кожному регіоні опубліковано місцеву «ДошкуГаньби» злісних неплатників заробітної плати.

 «З початку 2018 року органами юстиції стягнуто майже 170 млн грн боргів з виплати заробітної плати на користь близько 13 тис. працівників. Якщо до початку роботи штабів Мін’юсту щомісячний рівень погашення боргів становив 32,3 млн грн., то після старту кампанії лише за півтора місяця нами стягнуто вже 73,8 млн грн. боргів з виплати зарплати по всій країні», - додав Міністр юстиції.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!