Мінсоцполітики: Грошові перекази з-за кордону впливають на субсидію

Мінсоцполітики: Грошові перекази з-за кордону впливають на субсидію

Україна

Отримання великих грошових переказів з-за кордону може впливати на рішення соціальних органів щодо  нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

Отримання переказів з-за кордону, розмір яких перевищує 50 тисяч гривень, може трактуватися органами соціального захисту населення як дохід і буде враховуватися під час  розрахунку розміру субсидії. Також на рішення щодо розрахунку субсидії буде впливати виграш в лотерею суми, що перевищує 50 тисяч гривень.

У той же час, в Мінсоцполітики зазначили, що на рішення про отримання субсидії або її розмір не впливають доходи від нарахованих банківських депозитів, відсотки від них і кешбек від банківських установ.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!