На Рівненщині створили  Нобельський національний природний парк

На Рівненщині створили Нобельський національний природний парк

Україна

Новий Національний природний парк з’явився у Рівненській області. Його затвердив  Указ Президента України,  йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

«З метою збереження, відтворення та ефективного використання типових та унікальних природних комплексів Західного Полісся, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність, відповідно до статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» постановляю створити на території Зарічненського району Рівненської області Нобельський національний природний парк», - йдеться в Указі.

Також в документі йдеться про те, що до території Нобельського національного природного парку в установленому порядку погоджено включення 25318,81 гектара земель державної власності.

Передбачається, що упродовж 2019 - 2021 років буде затверджено Проект організації території Нобельського національного природного парку, його охорони, відтворення та рекреаційного використання природних комплексів та об’єктів.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×