На Світлодарській знищена позиція бойовиків «Фурункул»

На Світлодарській знищена позиція бойовиків «Фурункул»

Україна

Українські військові провели на Світлодарській дузі операцію, внаслідок якої ворогу завдано відчутного удару.

Про це повідомив у «Фейсбуку» волонтер Юрій Мисягін.

«У зоні відповідальності 54-ої бригади і приданих їй батальйонів, була зібрана і добре проаналізована уся інформація про супротивника: звідки по нас відбуваються обстріл і провокації, де приховані і закриті позиції, коли там знаходиться більша кількість особового складу і т.д. А після, коли уся аналітична робота була проведена, з різних місць по терористах почалася роздача «люлей». З одного боку підключилася небесна канцелярія і почався «метеоритний дощ», а з іншошого одночасно почала працювати невідома «Третя сила», – йдеться у повідомленні.

За словами Юрія Мисягіна, знищено стара (з 2015 року) ворожу позицію «Фурункул». Вона принесла українським оборонцям дуже багато неприємностей і горя. Також серйозно пошкоджені, а місцями повністю знищені 6 вогневих точок і ВОПів ворога. Двоє бойовиків загинули, троє поранені, велика кількість контужених.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!