Наймолодшому мільйонеру України-7 років

Наймолодшому мільйонеру України-7 років

Україна

Наймолодшому платнику податків-мільйонеру- виповнилося 7 років . Він з міста Черкаси, а найстаршому – 99 років (м. Київ). Про це повідомив в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан, - пише Економічна правда.

 Доходи у розмірі понад  млн гривень, отримані у 2017 році, задекларували 4,063 тисячі платників.

"Кількість  мільйонерів зросла на 16%, або на 559 осіб. При цьому один громадянин задекларував дохід у розмірі понад  млрд гривень", – зазначив Продан. Найбільшу кількість мільйонерів – 2,27 тисяч платників становлять громадяни віком від 45 років. Від 30 до 45 років – 1,605 тисяч мільйонерів, до 30 років – 188. Маймолодшому мільйонеру-7 років, найстаршому-99. "Майже 44% від загальної кількості мільйонерів перебувають на податковому обліку в Києві. Серед лідерів по мільйонерах-  Харківська – 299, Дніпропетровська – 269, Київська – 275 та Одеська – 207 області", – повідомив очільник фіскалів .

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!