Покращено забезпечення сімей загиблих міліціонерів

Покращено забезпечення сімей загиблих міліціонерів

Україна

Президент України підписав закон, що змінює розмір грошової допомоги у разі загибелі або настання інвалідності міліціонером, повідомляє Інтерфакс-Україна. Президент України Петро Порошенко підписав закон №208-VIII «Про внесення змін до статті 23 закону «Про міліцію» щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівників міліції, повідомляє прес-служба глави держави. Цей закон спрямований на посилення соціального захисту працівників міліції, які захищають територіальну цілісність держави, ризикуючи життям.
Документ встановлює єдиний підхід до виплати одноразової грошової допомоги правоохоронцям у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи встановлення інвалідності на рівні з військовослужбовцями Збройних Сил, інших силових відомств. Документ вносить зміни до Закону України «Про міліцію» і встановлює одноразову грошову допомогу для членів сімей, батьків та утриманців працівників міліції у розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб у разі їх загибелі під час виконання службових обов’язків.
У разі отримання поранення, яке призвело до встановлення інвалідності, а також інвалідності, що настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ, працівники міліції отримуватимуть допомогу у розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму у разі встановлення інвалідності I групи, 200-кратного при отриманні II групи, 150-кратного - у разі встановлення інвалідності III групи. У разі часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності розмір допомоги становитиме від 20-кратного до 100-кратного прожиткового мінімуму.

На сьогодні прожитковий мінімум становить 1176 грн на місяць.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!