Порошенко змінив указ про воєнний стан – скорочено терміни його дії

Порошенко змінив указ про воєнний стан – скорочено терміни його дії

Україна

Петро Порошенко виступив зі зверненням, в якому оголосив про зміни до підписаного ним указу про введення воєнного стану. Президент  зазначив, що вирішив скоротити термін дії правового режиму з 60 до 30 днів. Петро Порошенко підкреслив, що не хоче, аби воєнний стан завадив початку передвиборчої кампанії. Він нагадав, що вибори президента в Україні мають відбутися 31 березня 2019 року.

Запровадження воєнного стану має підтримати український парламент. Якщо це відбудеться, то він буде запроваджений з 9:00 28 листопада.

Також Петро Порошенко зазначив, що наразі не планується проведення загальної чи часткової мобілізації. Так рішення, як крайній засіб, він вирішив залишити за собою на випадок продовження ескалації конфлікту з Росією, якщо та наважиться на ще більш агресивні дії, у тому числі на суходолі. Наразі ж Петро Порошенко розраховує на підтримку ветеранів україно-російської війни.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!