Потьомкінськими сходами зі штангою на плечах: одесити за  здоровий  способ життя

Потьомкінськими сходами зі штангою на плечах: одесити за здоровий способ життя

Україна

Оригінально  відсвяткували одесити Артем Дмитрук та Анастасія Руда Міжнародний день праці і весни. Замість шашликів і випивки на природі закохані піднялися головною одеською пам’яткою - Потьомкінськими сходами - зі штангами на плечах, -пише « День».

Артем узяв на плечі 100 кг, а Анастасія - 40 кг. У підсумку саме Анастасії вдалося першій підкорити 192 сходинки гігантських сходів. Дівчина піднялася до підніжжя пам'ятника Рішельє на Приморський бульвар за 2 хвилини 20 секунд, її хлопець Артем подолав дистанцію за три хвилини.

"Сьогоднішню акцію ми робимо за здоровий спосіб життя., - розповів Артем. - Більшість людей святкують цей день з алкоголем, а потім скаржаться, що у них не вистачає вихідних для того, щоб зайнятися собою".

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!