Президент призначив делегатів для демаркації волинського кордону з Білоруссю і Польщею

Президент призначив делегатів для демаркації волинського кордону з Білоруссю і Польщею

Україна

Президент України Петро Порошенко підписав указ « Про делегацію України для участі у роботі Спільної українсько-білорусько-польської демаркаційної комісії», -пише Волинське Агентство Розслідувань з посиланням на сайт Президента.

Петро Порошенко постановив утворити делегацію України для участі у роботі Спільної українсько-білорусько-польської демаркаційної комісії.До складу комісії увійшли від Волині:

Степанцов Олександр Борисович — перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації, заступник глави делегації

Бондар Володимир Налькович — заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України

Кватирко Олександр Михайлович — начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України

Кравчук Ростислав Сергійович — начальник Волинського обласного управління водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України

Чернець Віталій Сергійович — начальник відділу інфраструктури управління транспорту та інфраструктури Департаменту інфраструктури та туризму Волинської обласної державної адміністрації.

Згідно з указом, Делегації України для участі у роботі Спільної українсько-білорусько-польської демаркаційної комісії повинна забезпечити здійснення комплексу заходів з позначення точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща на місцевості та підготовки і підписання підсумкових демаркаційних документів згідно з міжнародними договорами України, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

ДОВІДКА:

Демаркація кордонів (лат. demarcatio — розмежування) — проведення лінії державного кордону на місцевості з позначенням його спеціальними прикордонними знакамизгідно з договорами про делімітацію кордонів і доданими до них картами та описами.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!