Професійні журі поставили українця на останнє місце у фіналі «Єробачення»

Професійні журі поставили українця на останнє місце у фіналі «Єробачення»

Україна

У суботу відбувся фінал «Євробачення-2018». Представник України Melovin (Костянтин Бочаров) відкривав гала-концерт. Його виступ професійні журі 43 країн-учасниць оцінили аж в… 11 балів – це найгірший результат серед усіх 26 фіналістів. Натомість у глядацькому голосуванні українець став аж сьомим із 119 балами. Таким чином, підсумковий результат Бочарова 130 пунктів і 17 місце.

Перемогу на цьогорічному «Євробаченні» здобула співачка Нетті з Ізраїлю зі специфічною піснею.

Зокрема її розкритикував за низький рівень переможець попереднього конкурсу португалець Сальвадор Собрал. Зрештою, музичні експерти дали Нетті 212 очок і 3 місце, глядачі ж дали їй 317 очок і перше місце. У сумі це дало найкращий результат.  

Друге місце посіла фаворитка букмекерів – співачка Елені Фурейра з Кіпру. Після голосування журі вона була п’ятою з 183 балами, глядачі ж додали їй ще 253.

А третім став фітнес-тренер з Австрії Сезар Семпсон. Він був лідером за рішенням професійних журі – 275 балів, проте глядачам чомусь зовсім не сподобався, отримавши від них всього 71 бал.

На фінальному концерті не обійшлося без пригод. Під час виступу представниці Великобританії SuRie на сцену вибіг чоловік, вихопив у неї мікрофон та почав у нього кричати. Співачка злякалася. Їй запропонували переспівати свою пісню, але вона відмовилася, зауваживши, що задоволена своїм виступом.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×