Прикордонники просять  підвищити зарплату

Прикордонники просять підвищити зарплату

Україна

Державна прикордонна служба України вишукує можливості для збільшення мінімального грошового утримання. Про це повідомив Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал.

«У 2014 році, з початком російської агресії, мінімальне грошове утримання прикордонника становило близько  1400 гривень. Зараз ми говоримо  про нижчий рівень у 8 тисяч гривень, але і цього в сучасних умовах вже недостатньо», - зазначив керівник прикордонного відомства.

Петро Цигикал відмітив, що Адміністрація Держприкордонслужби звернулася до Кабінету Міністрів України та інших компетентних центральних органів виконавчої влади з проханням вишукати можливість задля збільшення із жовтня мінімального рівня грошового утримання для прикордонників.

«Ми розраховуємо на підтримку, адже наші підрозділи щодня, так само як і Збройні сили України, Національна гвардія та інші правоохоронні органи виконують завдання із відновлення територіальної цілісності держави. Сподіваємося, що спільними діями нам вдасться гарантувати підвищення рівня грошового утримання відсотків на 30%», - сказав Голова Держприкордонслужби.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!