Путін підписав указ про видачу паспортів жителям «ДНР» та «ЛНР»

Путін підписав указ про видачу паспортів жителям «ДНР» та «ЛНР»

Україна

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє російський «Інтерфакс».

Згідно з указом, таке право отримують особи, які постійно проживають в ОРДЛО. Розгляд заяв про прийняття до громадянства жителів окупованого Донбасу здійснюватиметься у термін, що не перевищує трьох місяців з дня подачі заяви та необхідного переліку документів.

За даними агентства, указ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Путін мотивував такий крок необхідністю забезпечити права і свободи людей, які проживають на території незаконних утворень. Мовляв, нині склалася така ситуація, що вони взагалі не мають ніяких прав.

Україна уже звернулася з цього приводу до Радбезу ООН. Фактично цей крок Путіна може означати скасування дії Мінських угод, адже повністю суперечить їм.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×