У Запоріжжі накрили борделі для збоченців, в яких працювали повії з Донеччини

У Запоріжжі накрили борделі для збоченців, в яких працювали повії з Донеччини

Регіони

Протягом однієї ночі працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та слідчого Управління ГУНП в Запорізькій припинили діяльність двох борделів, розташованих у дво- та триповерховому елітних приватних будинках у Запоріжжі. У кожному «закладі» позмінно працювало по 10-15 повій. Згідно вилучених «прейскурантів», вони надавали послуги на будь-який смак, враховуючи різноманітні найбрутальніші збочення.

Поліцейські, окрім згаданих прейскурантів, вилучили телефони, які використовувались для зв’язку з клієнтами; гроші, отримані за сексуальні послуги, різноманітні аксесуари інтимного характеру, а також рекламні листівки і візитки відповідного змісту.

Більшість «жриць кохання» - вихідці з Донецької області.

Пізініше правоохоронці припинили роботу двох масажних салонів, в яких масажисток можна було «використовувати» за іншим призначенням за окрему плату.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!