Скандал на Буковині. Хабар був, чи ні?

Скандал на Буковині. Хабар був, чи ні?

Чернівці

Сьогодні, 7 травня, заступник міського голови пояснив ситуацію зі звинуваченнями його у хабарництві. Він запевнив, що не порушував закону. Про це повідомляє АСС.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 4 травня, Володимира Середюка, заступника міського голови, затримали у його кабінеті. За інформацією прес-служби прокуратури Києва, посадовця звинувачували у змові та отриманні хабара. Ніби то виконувач обов’язків голови правління ДАК «Хліб України», змовившись з директором Дочірнього підприємства ДАК «Хліб України» «Чернівецький комбінат хлібопродуктів», а також заступником голови Чернівецької міськради та юристом ДАК «Хліб України» вимагали від директора приватної компанії щомісячно сплачувати неправомірну вигоду у розмірі 100 тис. гривень за невжиття заходів щодо розірвання договору оренди державного майна, а саме - промислових приміщень. 

Для висловлення своєї позиції, Володимир Середюк, зібрав брифінг у Ратуші. "Насправді це одержання хабара - це були перераховані  кошти орендарями на державне підприємство ДАК «Хліб України», на офіційний рахунок цього підприємства. Це вперше в історії України, напевно, хабар сплачують на офіційні рахунки. Мене затримали за хабар, без хабара. Ніяких коштів не було" - пояснив журналістам Володимир Середюк, додавши, що орендарі є близькими до певної політичної партії. “Це є доказом розправи як політичної, так і над людьми, які працюють у державних підприємствах і які дбають про доходи державного підприємства, і це не подобається недобросовісним підприємцям" - каже Володимир Середюк.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×